Hakkımda

Eğitim

1981 yılında Edirne, Keşan'da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Keşan'da tamamladım.

1999 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünü kazandım. 2004 yılında mezun oldum. Bitirme tezi konusu olarak Paro Dijital Pazarlama Sistemini inceledim.

Daha sonra 2005-2007 yılları arasında Kadir Has Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansına devam ettim.Mobil Pazarlama ve Piyasa Etkinliğinin İncelenmesi başlıklı alanında ilk yüksek lisans tezi ile mezun oldum.

Uzun bir aradan sonra da 2016-2020 yılları arasında Arel Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı, Yönetim ve Organizasyon Bölümü'nde doktora eğitimimi "Dönüştürücü Liderliğin Entelektüel Yetkinliklerinin Y Kuşağının Performansına Etkisi" konulu tez ile tamamladım ve İşletme Doktoru ünvanını kazandım.

 

Kariyer

Üniversite yıllarından bu yana aktif iş hayatında yer alıyorum. Bu dönemde masanın her iki tarafında da bulundum. Yani hem hizmet sağlayıcı hem de müşteri taraflarında yer aldım.

Bersay, A&B İletişim, Mobilera gibi sektörün yıldız ajanslarında staj yaptım ve profesyonel olarak çalıştım. Bir çok halkla ilişkiler, dijital pazarlama, mobil pazarlama kampanyasında rol aldım. 

Vestel, Cafe Tur, Samsung TR gibi farklı sektörlerde; start-up, yerli-kurumsal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteren markalarda dijital pazarlama projeleri, 360 derece pazarlama iletişimi kampanyaları, servis pazarlama, satış sonrası dijital destek kanalları yönetimi gibi farklı uzmanlık alanlarında tecrübe edindim.

Bu dönemde strateji geliştirme, planlama, bütçeleme, uygulama, kontrol, raporlama ve analiz aşamalarında, proje yöneticisi, pazarlama yöneticisi, pazarlama GMY pozisyonlarında görev aldım.

Şu anda da Reportage Türkiye markasında Pazarlama GMY (CMO) olarak kariyerime devam ediyorum.

 

İlgi Alanlarım

Teknoloji, seyahat, kitap, gastronomi, spor